کاربر گرامی لطفا موارد زیر را برای استفاده از سایت چاپ نما به دقت مطالعه نمایید.
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های چاپ نما منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است
ورود کاربران و عضویت و ثبت سفارش در چاپ نما به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات چاپ نما است. و در صورت تغییر قوانین در همین صفحه اطلاع رسانی می شود.
ارسال طرح مشتریان
چاپ نما هیچگونه مسئولیتی درقبال محتوای ارسالی توسط کاربران ندارد. ارسال طرح توسط کاربر به سایت به معنای اینست که کاربر مجوز استفاده، نگهداری و چاپ آن طرح را دارد. مسئولیت نقض حقوق معنوی و یا قوانین کشور بر عهده ارسال کننده طرح است. 
لطفا از ارسال تصاویر مستهجن یا با محتوای سیاسی که ناقض قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد خودداری کنید. کاربرانی که این بند را مراعات نکنند پس از هشدار های لازم دسترسی آنها به سایت قطع خواهد شد.
انتخاب از طرح های آماده
1- در صورت انتخاب مشتریان از طرح های آماده هزینه طراحی دریافت نخواهد شد.
2- در انتخاب متن یا ویرایش متن دقت لازم را داشته باشید،غلط املایی و اشتباه تایپی به عهده مشتری بوده و تایید فاکتور و پرداخت به منزله ی تایید نهایی طرح از مشتری بوده و پس از چاپ امکان تغییر آن وجود ندارد.در صورت چاپ مجدد هزینه آن دریافت خواهد شد.
3- در صورت نقص در سفارش از طرف چاپ نما قابل پیگیری و چاپ مجدد بدون هزینه میباشد.
دریافت و تحویل سفارش
1- زمان تحویل سفارش از ساعت 9 صبح الی 19 عصر میباشد.
2- گذاشتن سفارش در همه ساعات شبانه روز امکان پذیر میباشد. لازم به ذکر است سفارشاتی که بعد از ساعات کاری دریافت شوند روز بعد ارسال خواهند شد.
3- تحویل سفارشات رایگان بوده و در سریعترین زمان پس از دریافت آماده و ارسال خواهند شد ( بین 1 تا 3 ساعت)
4- کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

حریم خصوصی
1- چاپ نما خود را متعهد به حفظ اطلاعات شخصی کاربران و مشتریان میداند.