بنرهای مناسبتی

انواع بنرهای مناسبتی

  • یکشنبه 11 فروردین ماه 98
  • چرا بنر سفارش میدهیم!!!

     

       بنر تسلیت

      اتفاقات ناگوار در زندگی همه انسانها رخ میدهد و درگذشت عزیزانمان باعث غم و اندوه برای خانواده و همچنین دوستان و آشنایان آن مرحوم جزیی از این اتفاقات است.

      بنر تسلیت راهیست برای ابراز همدردی با دوستان و آشنایان و یا اطلاع رسانی به آنها.

      برای این منظور در سایت و اپلیکیشن چاپ نما طرح هایی ارائه داده ایم تا با انتخاب از آنها و با تغییرات دلخواه متن بنر به سهولت و در کوتاهترین زمان از این امکان بهره مند گردید.

      بنر حجاج

      مناسک حج یکی از باشکوهترین مراسم مسلمانان بشمار میرود و هرساله مسلمانان  با حضور در این فریضه الهی واجبات دینی خود را بجا می آورند.یکی از زیباترین و بیاد ماندنی ترین کارها جهت خوشامدگویی به دوستان و آشنایان پس از بازگشت از مراسم حج چاپ بنرهای زیبا و نصب آنها میباشد.

     برای این منظور در سایت و اپلیکیشن چاپ نما طرحهایی ارائه داده ایم تا با انتخاب از آنها و با تغییرات دلخواه متن بنر به سهولت و در کوتاهترین زمان از این امکان بهره مند گردید.

      بنر کربلا

      زیارت عتبات عالیات از آرزوهای هر مسلمان شیعه و محب ائمه (علیهما السلام) میباشد.در طول سال و مخصوصا ایام محرم و اربعین دوستداران زیادی به آن مکان مقدس سفر کرده وباز میگردند.

      از آنجا که این سفر زیارتی بوده و پس از بازگشت دوستان و آشنایان به بازدید و خوشامدگویی و زیارت قبولی شخص سفرکرده میروند، یکی از رسوم زیبا و پسندیده چاپ بنرهای زیبا با متون مختلف و طرح های دلنشین و نصب آنها میباشد.

      برای این منظور در سایت و اپلیکیشن چاپ نما طرحهایی ارائه داده ایم تا با انتخاب از آنها و با تغییرات دلخواه متن بنر به سهولت و در کوتاهترین زمان از این امکان بهره مند گردید.

      بنر تولد

      مراسم جشن تولد و مجالس شادی از جمله رسوم و فرهنگ ما ایرانیان است و با گذر زمان این مراسمات با تهیه و تدارک مفصلتری نسبت به قبل برگزار میگردد.

      بدون شک ازجمله گزینه هایی که میتواند عزیزانمان را در مراسمشان سورپرایز و شگفت زده کند چاپ بنرهای زیبا همراه با طرح ها و متون خاص خواهد بود.

      به همین جهت ما در سایت و اپلیکیشن چاپ نما طرح هایی به مناسبتهای مختلف و برای تمامی سنین از خردسال تا بزرگسال (ورزشی، کارتونی و ...) آماده و ارائه کرده ایم تا با انتخاب از آنها و تعیین متن به دلخواه و ارسال عکس ، به سهولت و در کوتاهترین زمان از این امکان بهره مند گردید. همچنین ارسال طرح خودتان جهت این امر مقدور میباشد.